Ülemiste LoftOffice ehk ÜLO on 2020 aastal prestiižses Ülemiste piirkonnas aadressil Suur-Sõjamäe 13a valminud nutikas ja multifunktsionaalne kaubandushoone. Uudse hoone äripindadel on mezzanine korrused, nutilahendused ja ühe katuse all avatud ruumis ühendatud lao-, kontori- ning kaubanduspind.
 

Mezzanine (itaalia mezzo 'pool') on hoone osaline madalam vahekorrus ehk poolkorrus või avar palkon, mis harilikult paikneb soklikorruse peal või vahetult katuse all. See esines renessanss-, barokk- ja klassitsistlikus lossiarhitektuuris. Lossiarhitektuurist mõjutatuna on poolkorrused tänaseni säilinud ning nendega seondub peen ja luksuslik maine. Insipireeritult mezzanine korruste populaarsusest elamukinnisvaras on sarnane trend üle liikunud ka äripindadele. Poolkorrused leiavad laialdast kasutust modernsetes ehitistes, kus on vajadus ruumi efektiivselt kasutada. Lisaks annavad vahekorrused mitmemõõtmelise olemuse ja avatuse pinnale.

Sellisest mõtteviisist on alguse saanud ka meie LoftOffice tüüpi äripinnad, kus ühes avatus ruumis on ühendatud lao-, kaupluse- ja poolkorrusel asuv bürooala. Eriosade vahel puuduvad seinad ja piirangud ning see teeb mugavaks piiride liigutamise ja omavahelise suhtluse. Selline pinnalahendus on mugav ka esindust külastavale kliendile. "Ära müüa laost vaid ladusta kaupluses!"

Lisaks uudsele ruumilahendusele on hoones kasutusel nutilahendused, mis lubavad nutiseadme abil kontrollida ruumide temperatuuri, valgustust, kaameraid, valveseadmeid ja lukustada või avada uksi - kõike seda distantsilt.

Hoone on valmis, veel on jäänud hoonet ümbritseva haljastuse ning asfalti paigaldus.

Üürnikud tegelevad juba aktiivselt kolimisega ning peatselt on hoone avatud ka klientidele.

Leia ka enda ettevõttele sobivad ruumid👉 https://ylo.hammerhead.ee/

 

Pildimaterjali ÜLO arengust:

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

11

ylo 4in1

Erich Kivi / Restate


SHARE

Ole kursis ärikinnisvara turuga!

Uudiskiri sisaldab kinnisvara-alaseid uudiseid, trende ja pakkumisi.
E-maili sisestamisega lubad meil endaga ühendust võtta ja infot edastada.
Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.
Tutvu meie viimase uudiskirjaga siin!